Songs

Katerine - Treat Me Like A Lady

29. července 2010 v 15:22 | Adorable Foxy
Tuhle písničku jsem si před pár měsíci broukala, hledala ji, ale nenašla. Věděla jsem, že se jmenuje "Treat Me Like A Lady", ale písniček s takovým názvem jich na youtube bylo snad tisíc a já na to neměla nervy. Pořád ne a ne ji najít. A teď, dnes, jsem ji konečně našla a začíná mě zase chytat.. Je skvělá, hlavně ten refrén, takovej zvučnej :)


Líbí se ti ta písnička?
Slyšel/a jsi ji už někdy?
Líbí se ti klip?

Drake - Find Your Love

27. července 2010 v 13:18 | Adorable Foxy
Možná už tuhle písničku znáte já jsem na ni přišla teprve nedávno a je podle mě celkem v pohodě.. A ten začátek klipu si přetočte, minutu tam nic nedělaj :/

Inna - 10 Minutes

26. července 2010 v 13:10 | Adorable Foxy
Tak jsem ještě na chvilku tady :) Na ty šuplíky se asi vrhu až k večeru, teď mě je nějak divně a hlavně zima. Sedím tady v mikině a stejně klepu zubama, takže si asi uvařím čaj a skočím s časopisy do křesla ;) Prvně jsem psala řetězák, kterej měl snad 100 řádků, ale z ničeho nic se restartoval pc, takže znovu ho fakt psát nebudu. Jinak k té písničce.. Inna je další jedna z mých oblíbených zpěvaček, poslouchám ji už od té doby, co jí vyšel první singl (Hot). No a znám všechny její písničky a tahle je fakt skvělá :) Je myslím nejnovější, ale nevím to přesně. Pěknej text, video, hudba, prostě všechno.

Jaký máte názor na Innu?
Které písničky od ní znáte?
Jaká je vaše nejoblíbenější?
Můžete odpovědět, jestli chcete :)
Vymyslela jsem prostě takový malý dotazníček, který bude bývat odteď u všech písniček..

B.o.B ft. Hayley Williams - Airplanes

26. července 2010 v 10:41 | Adorable Foxy
Další zajímavá písnička.. Teď jich je hodně nových které mám ráda a poslouchám, takže je budu muset časem dodat :D A tahle písnička mě zaujmula.. Ona je jedna z mých nej zpěvaček (a Paramore skupina) <3 a od něho jsem měla ráda písničku Nothing On You :) Hayley má prostě úžasný hlas a Paramore je skvělá skupina.. Od nich jsou super písničky Only Exception, Brick By Boring Brick atd. <3

Enrique Iglesias - I Like It

24. července 2010 v 20:05 | Adorable Foxy
Podle mě moc dobrá písnička. Fakt se mi moc líbí, mohla bych se jí uposlouchat. A holky, musíme přiznat, že Enrique je prostě kusanec.. :)

Jason Derulo - Ridin' Solo

23. července 2010 v 10:35 | Adorable Foxy
Vždycky jsem ho měla ráda. Líbila se mi písnička Whatcha Say, In my head.. A teď mě nakazila zase takhle. Podle mě moc pěkná písnička, i když každému se asi líbit nebude. Ale mě jo.. No, každopádně, můžete poslechnout a do komentářů napsat svůj názor.

 
 

Reklama