Layouty blogu

Layout 0.3

3. srpna 2010 v 13:45 | Adorable Foxy
Nic o tomhle layoutu říkat nebudu, protože jsem o něm kecala v tomhle článku. Jenom to, že se mi moc líbil a dal mi zabrat.. ;)

Layout 0.2

29. července 2010 v 15:18 | Adorable Foxy
Zapomněla jsem ho vyfotit jak vypadal na blogu, tak jsou tady jako náhled okraje.. Býval by tu byl ještě tak týden, jenže mě končila 60ti denní licence na Photoshop CS3, tak jsem chtěla naposledy ještě udělat nějaký slušný design a vzniklo z toho tohle. Líbí se vám? Mě moc! Samotný design jsem dělala doopravdy hodinu, prvně vypadat úplně jinak, byl modro-oranžový! :D Pak jsem ho ale předělala na takovýhle, protože tenhle styl designu jsem ještě neviděla a jsem spokojená. Nastavování mi pak zabralo asi třicet minut, protože mě to pořád nějak nevycházelo, takže jsem ještě musela všechny komponenty předělávat ale nakonec je tady v celé své kráse :) Jinak ještě k tomuhle ↓ designu.. Když jsem ho sem dávala, líbil se mi, ale pak se mi to šedé pozadí zprotivilo, obrázky s bílým okrajem na něm vypadaly hrozně, takže tak ;)

Layout 0.1

25. července 2010 v 9:47 | Adorable Foxy
Zase se hlásím. Zatím přináším jenom tenhle článek s designem blogu, který je ještě zatím aktuální. Ale teď se budu snažit něco vykutit v Photoshopu CS3, uvidíme jak to dopadne.. Tady je náhled ↓


Můžete okomentovat :)
 
 

Reklama