Hodnocení blogů

Hodnocení blogu (summer123.blog.cz)

3. srpna 2010 v 13:30 | Adorable Foxy
1. První dojem - Už na první dojem působí blog moc hezky. Jednoduchý, příjemný, barevný a prostě celkově veselý. Již při prvním pohledu na vás padne pohoda :)

10/10

2. Design - Taky moc hezký. Prostě normální, úzká stránka, obrázek v záhlaví a okraje a právě proto je tak pěkný.. Svojí jednoduchostí. Co bych pozměnila, jsou akorát odkazy, ta barva aktivních mě tam nějak nesedí a ještě barva odkazů v horním boxu. Růžová a fialová se k tomu vážně nehodí, jinak fakt super.

8/10

3. Obsah - Obsahově celkem kvalitní blog. Majitelka je moc příjemná a většinou píše deníček, ale semtam se tam objeví kusovka nebo něco podobného. To samozřejmě nevadí, pokud má blog nějakou tu psanou tvář a tenhle rozhodně má. Jinak co bych ještě trošku upravila je po kliknutí na rubriku, aby byli články pod sebou a ne tyhle odkazy. Zkus to spravit ve Výpisu článků ;) Je to každého věc, ale tohle myslím nevyhovuje nikomu.

9/10

BODY CELKOVĚ: 27/30
Podle mě fakt pěkné skóre. Ty tři bodíčky jsi ztratila kvůli těm mini chybám, které by jsi ale stejně příště měla vychatat ;) Gratuluji..


Hodnocení blogu (nikooooolky.blog.cz)

3. srpna 2010 v 13:22 | Adorable Foxy
1. První dojem - Blog na mě působí prostě klasicky. Nenadchne, ani neurazí. Majitelka zřejmě razí heslo ,,V jednoduchosti je krása."

7/10

2. Design - Podle mě je takový obyčejný a tudíž docela pěkný. Akorát okraje by jsi mohla dát jemně šedé barvy nebo použít nějaké hodící se okraje, jelikož to je takhle hrozně splynulý všechno dohromady a pak to nevypadá pěkně, i když to odděluje rámeček.

6/10

3. Obsah - Obsahově je to normální blog. Obrázky, nějaké ty celebrity a sem tam i soutěž. Opět jako u prvního bodu, chtělo by to nějaký originální prvek. Neotřelou soutěž, zvláštní rubriku, poradnu, prostě cokoliv alespoň trochu méně rozšířeného a né pořád jenom kusovky.

8/10

BODY CELKOVĚ: 21/30


Myslím, že bodování je spravedlivé vůči kvalitě tvého blogu. Gratuluju :)

Hodnocení blogů - Přihláška

29. července 2010 v 15:40 | Adorable Foxy
Na všech mých starých blocích jsem měla hodnocení blogů, tak jsem se rozhodla to uspořádat i zde. Pokud chcete vědět, jak vidím váš blog, tak není nic jednodušího než napsat do komentářů:
  1. Přezdívka
  2. Adresa blogu
Nebojte, nejsem nějaká zlá saň :D Nezkritizuju vám každou mini-chybičku, takže fakt nemusíte mít strach :) Jinak, až budu mít váš blog ohodnocen, napíšu vám..
P.S.: Pokud chcete napsat nějaký komentář, tak do novějšího nebo hned minulého článku! Všechny jiné komentáře zde mažu!
 
 

Reklama