Několik dní byla zlobivá Lištička pryč!

3. srpna 2010 v 13:11 | Adorable Foxy |  Deníček
gre
Ahoj zlata. Vím, že jsem se zase několik dní neozvala, ale teď vůbec nemám čas a vlastně ani pořádně chuť. Jeden den měla kámoška oslavu, pak jsme se druhý den koupali, byli venku, včera taky a pořád dokola. No, ale teď vám musím něco napsat.
Takže, ráno kolem osmé jsme vyjeli do Třebíče, jela jsem k doktorce. Jela jsem za psychiatričkou. Nemyslete si o mě, že jsem švihlá, myslím si, že jsem pes ani nic takového.. Mám prostě jenom problémy se spaním. U psychologa nebo psychiatričky jsem byla několikrát, vždycky kvůli tomu psaní. Tahle, u které jsem byla dneska byla snad nejhorší. Furt řvala, trápila, no prostě hrůza. A navíc vypadala a a chovala se docela šíleně, takže by asi sama potřebovala léčit. Neříkám, že byla hrozná, byla celkem i v pohodě, ale stejně už k ní nikdy nejdu. Takže napsala lékařskou zprávu, samýma cizíma slovama, takže vůbec nevím o co gou a řekla, ať zavoláme do Brna. Tam mě vezmou zase na EEG (monitorování mozku pomocí hadiček), na kterém jsem byla už loni. No a půjdu na tři dny do spánkové laboratoře. To je prostě normální nemocniční pokoj, akorát tam jsou nejrůznější přístroje a budu je mít pořád napojený na mozek, takže fakt skvělý. Zatím z toho strach nemám, navíc to ani nezní tak hrůzostrašně, ale procházka růžovým sadem to asi nebude. No to je fuk, dost o tom.
Co máte v plánu dělat? Já asi nic, vzhledem k tomu počasí. Pořád jenom prší a prší, řečeno filmově ,,Chčije a chčije." :D Jinak, taky moc děkuju Nellie, že mě dala na týden reklamu na blog :) Měla totiž na svém blogu takovou soutěž, kdo se nejvíc přiblíží obsahu její plánující rubriky. Takže ještě jednou moc děkuju. A taky určitě mrkněte na tohle video, které je pod článkem, je fakt super :D Taková naštvaná kočka.. Hehe. Tak se zatím mějte, čauky.


Dala jsem vám to větší, abyste si to "vychutnali" :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama