Srpen 2010

Layout 0.3

3. srpna 2010 v 13:45 | Adorable Foxy |  Layouty blogu
Nic o tomhle layoutu říkat nebudu, protože jsem o něm kecala v tomhle článku. Jenom to, že se mi moc líbil a dal mi zabrat.. ;)


Nový jednoduchý design již za chvilku + info o hodnocení blogů

3. srpna 2010 v 13:34 | Adorable Foxy |  Já & Blog ostatní
dbs
Jenom jsem chtěla v rychlosti napsat takové malé info. Jelikož tenhle design tu už pár dní je a začíná mě nudit, chci udělat jiný. Vlastně, ani ho nebudu vyrábět, prostě dám do okrajů nějaký obrázek a to bude všechno. Ten aktuální se mi moc líbí, patlala jsem se s ním přes hodinu a nastavovala půl hodiny, ale prostě.. Je moc vyumělkovaný a proto mě začal nudit. To tu radši budu mít dva dny jenom s roztomilými okraji než dva týdny nějaký složitý a načančaný. Ještě k tomu hodnocení blogů - dva jsem ohodnotila a zbylých pět si nějak rozdělím do dvou dnů. Tak prosím trochu trpělivosti ;)

Hodnocení blogu (summer123.blog.cz)

3. srpna 2010 v 13:30 | Adorable Foxy |  Hodnocení blogů
1. První dojem - Už na první dojem působí blog moc hezky. Jednoduchý, příjemný, barevný a prostě celkově veselý. Již při prvním pohledu na vás padne pohoda :)

10/10

2. Design - Taky moc hezký. Prostě normální, úzká stránka, obrázek v záhlaví a okraje a právě proto je tak pěkný.. Svojí jednoduchostí. Co bych pozměnila, jsou akorát odkazy, ta barva aktivních mě tam nějak nesedí a ještě barva odkazů v horním boxu. Růžová a fialová se k tomu vážně nehodí, jinak fakt super.

8/10

3. Obsah - Obsahově celkem kvalitní blog. Majitelka je moc příjemná a většinou píše deníček, ale semtam se tam objeví kusovka nebo něco podobného. To samozřejmě nevadí, pokud má blog nějakou tu psanou tvář a tenhle rozhodně má. Jinak co bych ještě trošku upravila je po kliknutí na rubriku, aby byli články pod sebou a ne tyhle odkazy. Zkus to spravit ve Výpisu článků ;) Je to každého věc, ale tohle myslím nevyhovuje nikomu.

9/10

BODY CELKOVĚ: 27/30
Podle mě fakt pěkné skóre. Ty tři bodíčky jsi ztratila kvůli těm mini chybám, které by jsi ale stejně příště měla vychatat ;) Gratuluji..Hodnocení blogu (nikooooolky.blog.cz)

3. srpna 2010 v 13:22 | Adorable Foxy |  Hodnocení blogů
1. První dojem - Blog na mě působí prostě klasicky. Nenadchne, ani neurazí. Majitelka zřejmě razí heslo ,,V jednoduchosti je krása."

7/10

2. Design - Podle mě je takový obyčejný a tudíž docela pěkný. Akorát okraje by jsi mohla dát jemně šedé barvy nebo použít nějaké hodící se okraje, jelikož to je takhle hrozně splynulý všechno dohromady a pak to nevypadá pěkně, i když to odděluje rámeček.

6/10

3. Obsah - Obsahově je to normální blog. Obrázky, nějaké ty celebrity a sem tam i soutěž. Opět jako u prvního bodu, chtělo by to nějaký originální prvek. Neotřelou soutěž, zvláštní rubriku, poradnu, prostě cokoliv alespoň trochu méně rozšířeného a né pořád jenom kusovky.

8/10

BODY CELKOVĚ: 21/30


Myslím, že bodování je spravedlivé vůči kvalitě tvého blogu. Gratuluju :)

Několik dní byla zlobivá Lištička pryč!

3. srpna 2010 v 13:11 | Adorable Foxy |  Deníček
gre
Ahoj zlata. Vím, že jsem se zase několik dní neozvala, ale teď vůbec nemám čas a vlastně ani pořádně chuť. Jeden den měla kámoška oslavu, pak jsme se druhý den koupali, byli venku, včera taky a pořád dokola. No, ale teď vám musím něco napsat.
Takže, ráno kolem osmé jsme vyjeli do Třebíče, jela jsem k doktorce. Jela jsem za psychiatričkou. Nemyslete si o mě, že jsem švihlá, myslím si, že jsem pes ani nic takového.. Mám prostě jenom problémy se spaním. U psychologa nebo psychiatričky jsem byla několikrát, vždycky kvůli tomu psaní. Tahle, u které jsem byla dneska byla snad nejhorší. Furt řvala, trápila, no prostě hrůza. A navíc vypadala a a chovala se docela šíleně, takže by asi sama potřebovala léčit. Neříkám, že byla hrozná, byla celkem i v pohodě, ale stejně už k ní nikdy nejdu. Takže napsala lékařskou zprávu, samýma cizíma slovama, takže vůbec nevím o co gou a řekla, ať zavoláme do Brna. Tam mě vezmou zase na EEG (monitorování mozku pomocí hadiček), na kterém jsem byla už loni. No a půjdu na tři dny do spánkové laboratoře. To je prostě normální nemocniční pokoj, akorát tam jsou nejrůznější přístroje a budu je mít pořád napojený na mozek, takže fakt skvělý. Zatím z toho strach nemám, navíc to ani nezní tak hrůzostrašně, ale procházka růžovým sadem to asi nebude. No to je fuk, dost o tom.
Co máte v plánu dělat? Já asi nic, vzhledem k tomu počasí. Pořád jenom prší a prší, řečeno filmově ,,Chčije a chčije." :D Jinak, taky moc děkuju Nellie, že mě dala na týden reklamu na blog :) Měla totiž na svém blogu takovou soutěž, kdo se nejvíc přiblíží obsahu její plánující rubriky. Takže ještě jednou moc děkuju. A taky určitě mrkněte na tohle video, které je pod článkem, je fakt super :D Taková naštvaná kočka.. Hehe. Tak se zatím mějte, čauky.


Dala jsem vám to větší, abyste si to "vychutnali" :)