Váš názor na.. Vychloubání

23. července 2010 v 10:47 | Adorable Foxy |  Vaše názory
Dlouho jsem přemýšlela o tom, co bych tak mohla napsat do této rubriky. Až pak mě napadla docela všední věc, kterou denodenně musím poslouchat.. Ano, řeč je o vychloubání.
Proč zrovna tohle téma? Chtěla jsem jenom upozornit na to, že ne každý to musí zkousnout. Já osobně vychloubání nenávidím a proto to ani nedělám. Totiž - nedělám druhým to, co nechci, aby oni dělali mě. Tímhle heslem se řídím a proto se ani tak často nestávám terčem nějakých poznámek nebo urážek. Jasně, čas od času si ze mě někdo vystřelí, ale jak už jsem psala, nic si z toho nedělám. Ale teď už k tomu vychloubání. Máte nový mobil? Jasně, to je určitě super, ale proč to druhým hnedka říkáte? Proč jmenujete všechny funkce, jak je to skvělá věcička a samozřejmě nezapomenete zmínit jeho cenu, ale to samozřejmě vašemu tatíčkovi, který má dost tučné konto, nevadí. Myslíte si, že tím druhé oslníte? No tak to jste úplně vedle. Maximálně je naštvete a otrávíte. Tohle se děje v poslední době hlavně mezi kamarádkami. Taky se mě to stává. Jedou třeba nakupovat a hned druhý den, když jdeme třeba ven, se musí chlubit se svým tričkem a novýma kraťasama a samozřejmě i bundou z pravý kůže. Lidi, tohle se prostě nedělá. Přece vám taky není příjemné poslouchat cizí vychloubání, kde kdo byl, co tam dělal a bla bla bla.. Když se vás někdo zeptá, co sis koupit, tak jasně - neřeknete mu přece nic. Můžete mu úplně v pohodě říct třeba tričko, ale cenu a podobně si nechejte pro sebe. Kdyby takhle něco začal valit do vás - no, neříkejte, že byste si v duchu nemysleli to své, že ano? I kdyby jste dostali mobil za padesát tisíc, měli boty na 100 cm podpatku a brýle od D&G, nemusíte se s tím hnedka chvástat. Prostě buďte rádi, že to máte a ostatní si toho sami všimnou, až to budete mít třeba na sobě. No, to je asi tak všechno, co bych k tomu chtěla napsat.. Vy už pište své názory, kladné i záporné ;)

http://i.lidovky.cz/09/033/lngal/GLU2a0107_hadka.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ms UnHappy*♥ Ms UnHappy*♥ | Web | 23. července 2010 v 11:00 | Reagovat

Krásný blog =]

2 Ms UnHappy*♥ Ms UnHappy*♥ | Web | 23. července 2010 v 11:11 | Reagovat

Jo, přesně tak :D A mě se navíc stáská po jednom klukovi, kterýho už neuvidim :(

3 Katrisa Katrisa | Web | 23. července 2010 v 19:52 | Reagovat

ahoj :-)..moc ráda se podílím v diskuzi na toto téma, neboť je to velmi zajímavé a bohužel i aktuální..Ne, nemám ráda vychloubání to mohu říct na rovinu, opravdu mě nezajímá kdo co má a kolik to stálo..myslím, že nejdůležitější je jaký je člověk uvnitř..že dokáže pomoci druhým, nebo někoho rozesmát..je toho moc co si na některých lidech cenním, ale bohatost do toho opravdu nepatří..
P.S. mám mobil, kterej kdybych chtěla prodat do bazaru, tak ještě musím připlatit :-D..ale nechci si koupit nový, protože mi ty funkce na tom mém stačí a vychloubat se můžu i se stou starou šunkou..to se aspoň pak můžem všichni zasmát!:D mám ho prostě ráda ;-)..tak ať žije láska (zéjména ke starým mobilům :-D ) a lidi neřešte kdo co má a kdo ne! ;-) nebo jen s humorem jako já ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama